• Zbieramy kasztany dla Lenki

• 26.10.2020 21:03
        • Kochani !
        •       Gdy w poniedziałek przyjdziecie do szkoły, zapewne zaskoczy Was widok, jaki zastaniecie w korytarzu głównego wejścia. Przywita Was tam „góra kasztanów”, które zbieramy razem z Wami i Waszymi Rodzicami - wszystkie z pomocą Koła Łowieckiego staną się karmą dla zwierząt leśnych zimą, a uzyskane od koła pieniądze przeznaczymy na pomoc dla małej Lenki.

Kasztany za kilka dni przestaną już spadać z drzew, więc wykorzystajmy jak najlepiej ten czas - każdy z nas może pomóc Lence grając w jej drużynie z zawodniczkami o wielkich, anielskich sercach, jak Pani Kasia Kwiatkowska i Pani Magdalena Topa Merchel, dzięki którym w ostatnie dwa dni nasza góra kasztanów tak cudownie się rozrosła. Dziękujemy obu Paniom oraz wszystkim, którzy grają z Lenką.

Lenka gra przeciwko SMA

- to prawdziwy zaszczyt być w jednej drużynie RAZEM Z WAMI