• TRÓJKA Nidzica - obóz rekreacyjno - sportowy w Jantarze

• 19.11.2021 10:25
      • Galeria zdjęć -> TUTAJ
      • Ostatni wakacyjny czas przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego nasi uczniowie spędzili na obozie rekreacyjno sportowym w Jantarze. Obóz odbył się w dniach: 19 – 25 sierpnia 2021 r. Tygodniowy pobyt uczniów nad morzem obfitował w różnorodne  atrakcje, podczas których każdy znalazł coś dla siebie. Była piłka nożna, koszykówka, tenis ziemny, podchody, ringo, badminton. Łapiąc garściami promienie późnoletniego słońca uczniowie spędzali również czas na plaży. Były kąpiele w morzu pod nadzorem ratowników, siatkówka plażowa, piłka nożna plażowa, wyścigi, gry i zabawy na piasku oraz błogie plażowanie - słowem: dla każdego coś miłego. Uczniowie korzystali również z basenu i obiektów sportowych znajdujących się na terenie ośrodka. Nie lada atrakcją była wizyta w Parku linowym, w ZOO oraz jazda na gokartach. Wieczorami nie zabrakło grilla, karaoke oraz zabaw integracyjnych.

Ostatni wieczór był okazją do podsumowania obozu – opiekunowie wręczyli nagrody za najczystszy pokój dla dziewczynek i chłopców, za udział w „mam talent” i za życzliwość wobec kolegów i koleżanek.

To był cudowny czas. Nasi uczniowie bezpiecznie, w dobrych nastrojach i wypoczęci wrócili do domu.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku -> TUTAJ

Obóz poprowadzili: Dorota Malinowska, Kazimierz Wrotek,  i Paweł Jankowski, a całością kierował Bartek Kaczmarczyk.