• Zajęcia wakacyjne w Trójce dla przedszkolaków

• 19.11.2021 10:26
      • Galeria zdjęć -> TUTAJ
      • Od 2 sierpnia nasza szkoła pełniła wakacyjny dyżur. Każdego dnia staraliśmy się zapewnić dzieciom wiele atrakcji. Korzystając z dobrej pogody dużo czasu spędzaliśmy na świeżym powietrzu bawiąc się na boisku wielofunkcyjnym oraz na naszym placu zabaw, malując kredą na chodniku, grając w zbijaka, klasy oraz jeżdżąc na rowerach w naszym miasteczku ruchu drogowego. Wielką radość sprawiły dzieciom zajęcia sportowe przeprowadzone przez p. Bartka z MOSiR w Nidzicy. Niestraszna nam była nawet deszczowa pogoda. Wykorzystaliśmy ten czas na zorganizowanie warsztatów kulinarnych. Królowały głównie warzywa, z których przygotowaliśmy zdrowe drugie śniadanie.

Poza talentem „do gotowania” odkryliśmy też w sobie talenty wokalne (karaoke) oraz taneczne.

Dzięki Panu Pawłowi – dyrektorowi Nidzickiego Ośrodka Kultury w Nidzicy mieliśmy okazję zwiedzić i poznać historię nidzickiego zamku i jego okolic oraz zostaliśmy wtajemniczeni w zasady Interaktywnej Wizualizacji Miasta i Zamku.

Ostatniego dnia gościliśmy Panią Julitę z Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Nidzicy, która przeprowadziła ciekawe zajęcia z kodowania. Pozostały czas spędzaliśmy na świeżym powietrzu świetnie bawiąc się podczas zabaw i gier ruchowych. Wszystkim, którzy wspierali nas podczas dyżuru serdecznie dziękujemy.