• Podziękowania dla Rady Rodziców przy SP3 w Nidzicy

• 02.07.2021 07:47
      • .
      • Czasem nie trzeba dużo słów, trzeba tylko tych właściwych.

Dlatego rozpoczniemy cytatem, który w najbardziej właściwych słowach oddaje to, co chciałaby Wam dziś powiedzieć szkolna społeczność, której i Wy, droga Rado Rodziców przy SP3 w Nidzicy jesteście przecież cząstką:

„Szukaj celu, który Cię uskrzydli, natchnie, da Ci prawdziwą wewnętrzną satysfakcję”.

Taki właśnie był ostatni rok naszej wspólnej pracy - RAZEM szukaliśmy nowych celów i nie baliśmy się wyzwań, niejednokrotnie stawialiśmy kroki w nieznane, by potem razem cieszyć się tym, co odkryliśmy.

I za to właśnie Wam DZIĘKUJEMY - że nie baliście się wskazywać nam i iść razem z nami po tych „nieodkrytych jeszcze drogach”.

Czasem życie przypomina koło - każdy koniec to jednocześnie POCZĄTEK czegoś nowego. Ufamy, że z końcem roku szkolnego nic się nie skończyło, że to właśnie początek i kolejny krok w naszej współpracy w nowym roku szkolnym. Za każdy, nawet najmniejszy, ale wspólny sukces DZIĘKUJEMY z nadzieją na kolejne - dziś widzimy, jak wiele możemy osiągnąć współdziałając.

W imieniu całej szkolnej Społeczności:

Barbara Biedrzycka - Falba, Marzena Świderska

Rada Pedagogiczna SP3, Samorząd Uczniowski SP3