• ŚWIĘTO SZKOŁY

• 19.11.2021 10:50
      • Galeria zdjęć -> TUTAJ
      • Ubiegły piątek był w naszej szkole dniem wyjątkowo uroczystym - obchodziliśmy Święto Szkoły, które zawsze jest świętem całej szkolnej społeczności.

Podczas akademii, przygotowanej na tę okazję przez uczniów kl. 6 c poznaliśmy receptę na szczęście nie tylko w trudnych pandemicznych czasach, ale i na co dzień. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za chęć przeżywania tej uroczystości razem z nami. Dziękujemy tym, którzy ze swoim wsparciem są przy nas w tej wyjątkowej sytuacji, gdy dzięki wspólnemu zaangażowaniu „ciągle jesteśmy w powietrzu” i pilotując nasz samolot przekraczamy kolejne bariery.

Wyjątkowe słowa podziękowania kierujemy w stronę Rodziców, z których ogromnym zaangażowaniem i wsparciem nasi drugoklasiści pod opieką Doroty Płoszczuk w ślicznych strojach zatańczyli dla nas wszystkich Poloneza. Radzie Rodziców dziękujemy za życzenia i kwiaty oraz za ufundowanie, a Pani Natalii za upieczenie pysznego i pięknego tortu na tę okazję.

Autorką scenariusza akademii jest Ela Skwarska, scenografia to dzieło Joli Skwarskiej i Joasi Sątowskiej, a muzycznie całość zilustrował Jacek Maculewicz.

To dla nas wszystkich wyjątkowy czas - DZIĘKUJEMY za to, że w każdej z chwil możemy na Państwa liczyć „szybując na wysokościach, na jakich jeszcze nie szybowaliśmy”.

Barbara Biedrzycka – Falba, Marzena Świderska