• Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

   Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

   23.06.2024 12:45

   Galeria zdjęć->TUTAJ

   Rok szkolny 2023/2024 przeszedł dziś do historii - przed nami wytęsknione WAKACJE. Nasze ostatnie spotkanie w gronie całej szkolnej społeczności było okazją do nagrodzenia uczniów wyróżniających się największymi osiągnięciami i pożegnania na 2 miesiące. Bawcie się cudownie, by we wrześniu wrócić wypoczęci, stęsknieni za sobą i z bagażem nieopisanych wspomnień.

   Uroczystość była również okazją do podziękowania Rada Rodziców za ich nieocenioną pomoc w kreowaniu szkolnej rzeczywistości.

   Pożegnaliśmy dziś dwie nasze nauczycielki - Panie Małgosię Zakrzewską i Olę Dembowską, którym serdecznie dziękujemy za serce i zaangażowanie włożone w rozwój naszych wychowanków oraz za każdy dzień wspólnej koleżeńskiej pracy.

   Za niemal 30 lat pracy w TRÓJCE podziękowaliśmy również naszemu konserwatorowi Mirkowi Samsel, który właśnie przechodzi na emeryturę.

   CUDOWNYCH WAKACJI!

  • Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 dla klas VIII

   Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 dla klas VIII

   23.06.2024 12:36

   Galeria zdjęć->TUTAJ

   Życie składa się z różnych chwil - radosnych i przyjemnych, z momentów, kiedy odczuwa się porażkę i smutek, ale też zwycięstwo i satysfakcję.

   Staraliśmy się jak najlepiej towarzyszyć Wam w nich wszystkich i jak najlepiej przygotować Was do ruszenia w świat. Wy uczyliście się od nas, ale i my od Was, bo życie na każdym etapie jest niekończącą się nauką.

   Wszystkiego dobrego i do zobaczenia już poza murami szkoły, która już na zawsze pozostanie Waszą.

   Razem z Dyrekcją TRÓJKI Nidzica, Panią Marzeną Świderską i Jackiem Gnidzińskim Wychowawczyni Wiesława Tymieniecka.

   Foto: Jacek Maculewicz.

  • Wycieczka do Krakowa i Energylandii

   Wycieczka do Krakowa i Energylandii

   10.07.2024 07:34

   Galeria zdjęć->TUTAJ

   Ahoj przygodo!!!

   Końcówka roku szkolnego, 17 i 18 czerwca dla czterdziestu czterech uczniów naszej szkoły obfitowała w zastrzyk emocji i adrenaliny podczas wycieczki do Energylandii. W poniedziałek 17 czerwca dzieci wraz z Panią Przewodnik i Nauczycielami zwiedziły Kraków, a w nim m.in. Wawel i Stare Miasto. Po 3 godzinnym zwiedzaniu Dzieci kupiły pamiątki i udały się na nocleg do Hotelu, gdzie zjadły obiadokolację i spędzały czas na integracji oraz odpoczynku . Wtorek 18 czerwca zaczął się śniadaniem w postaci szwedzkiego stołu i wyjazdem na przygodę do Energylandii by już od godz.10.00 cieszyć się olbrzymim parkiem rozrywki Atrakcjom nie było końca... Hyperion, Twister a nawet Wodny Park rozrywki zrobiły na dzieciach wielkie wrażenie, które na lata pozostanie w ich pamięci. Mimo zmęczenia, uśmiech nie schodził z naszych twarzy i tej radości oraz NIEZAPOMNIANYCH WAKACYJNYCH PRZYGÓD życzymy dziś Wam wszystkim Uczniowie TRJKI Nidzica wraz z opiekunami: Pawłem Jankowskim, Joanną Wińską-Kostką i Andrzejem Rusiem.

  • Wizyta Pana dzielnicowego w szkole

   Wizyta Pana dzielnicowego w szkole

   23.06.2024 12:48

   Galeria zdjęć->TUTAJ

   Nadeszły upragnione wakacje, a z ich okazji naszą szkołę odwiedził dzielnicowy z KPP, aby przypomnieć uczniom zasady bezpiecznego zachowania się podczas letniego wypoczynku. Zostały utrwalone zasady poruszania się na drodze i właściwego przechodzenia przez jezdnię, zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych, jak bezpiecznie i prawidłowo jeździć rowerem oraz jak zachować bezpieczeństwo w domu podczas nieobecności rodziców, jak rozważnie korzystać z kąpielisk w okresie wakacji. Na zakończenie dzieci z klas I-III mogły zobaczyć jak od środka wygląda radiowóz policyjny. Życzymy wszystkim wspaniałego wypoczynku i bezpiecznych wakacji.

   Koordynator : Joanna Czeszejko.

  • Podziękowanie dla członków Szkolnej Kasy Oszczędności

   Podziękowanie dla członków Szkolnej Kasy Oszczędności

   23.06.2024 12:39

   Galeria zdjęć->TUTAJ

   Członkowie Szkolnej Kasy Oszczędności udali się 20 czerwca do pizzerii w podziękowaniu za udział w konkursie w ramach projektu ”TalentowiSKO” oraz promocję oszczędzania przez Bank Spółdzielczy w Nidzicy. Było smacznie i wesoło. Niestety, część uczniów z powodu choroby nie mogła być z nami. Życzymy im szybkiego powrotu do zdrowia. Każdy członek SKO otrzymał upominek, zaś osoby, które zaoszczędziły najwięcej pieniędzy otrzymały plecaki. Serdecznie dziękujemy za miły gest i możliwość gromadzenia kapitału. Zachęcamy do oszczędzania od przyszłego roku szkolnego. Warto oszczędzać!

   Członkowie SKO wraz opiekunami: Bogumiłą Ruś i Justyną Rogowską.

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Nidzicy
   • ul. 1 Maja 42, 13-100 Nidzica
    Poland
   • (+48) 89-625-32-54
   • E-mail szkoły: sekretariat@sp3nidzica.edu.pl
   • E-mail dyrektora szkoły: dyrektor@sp3nidzica.edu.pl
   • E-mail wicedyrektora szkoły: wicedyrektor@sp3nidzica.edu.pl
   • Email administratora strony internetowej: kontakt@sp3nidzica.edu.pl
  • Logowanie