• „Wakacyjna paczka dla psiaczka”

   „Wakacyjna paczka dla psiaczka”

   15.06.2022 11:31
   :)

   Uczniowie Trójki znowu udowodnili, że los bezdomnych psiaków ze schroniska „Podaj łapę” w Tatarach nie jest im obojętny. W edycji wakacyjnej, podobnie jak podczas jesiennej akcji zebraliśmy: karmę suchą i mokrą, obroże, koce, kosmetyki oraz zabawki. Wszystkie dary zostały dostarczone do schroniska. Mamy nadzieję, że zebrane smakołyki osłodzą choć troszkę niedolę psich słodziaków.

   TRÓJKA Nidzica - Uwielbiamy pomagać!

   Elżbieta Skwarska, Ewelina Łukasik

  • Zbieramy nakrętki !

   Zbieramy nakrętki !

   05.05.2022 10:47
   :)

   Wiecie wszyscy, że inicjowane i wspierane przez nas akcje charytatywne mają w „Trójce” wieloletnią tradycję, a o tym, jak TRÓJKA i Przyjaciele potrafią pomagać, udowodniliśmy wieloma spektakularnymi akcjami, o których efektach z dumą informowaliśmy na bieżąco na naszych stronach.

   Dziś dzielimy się z Wami radością z prezentu, który uczynił nam nasz Pan Burmistrz Jacek Kosmala - od tygodnia stoi przed naszą szkołą serduszko na nakrętki. Od tygodnia zatem możemy pomagać przez cały rok, za co serdecznie dziękujemy Panie Burmistrzu.

   TRÓJKA i Przyjaciele - POMAGAMY bo wiemy, jak wielka jest i jak cudownie potrafi łączyć radość pomagania

  • 22 kwietnia - Światowy Dzień Ziemi

   22 kwietnia - Światowy Dzień Ziemi

   29.04.2022 14:57
   Galeria zdjęć -> TUTAJ

   Uczniowie klas III b, IV a i VIII a w ramach Światowego Dnia Ziemi przyłączyli się do akcji #SprzątamyDlaPolski. Celem akcji jest nie tylko troska o środowisko naturalne w swojej najbliższej okolicy, ale także kształtowanie odpowiedzialności o wspólne dobro.

   Jak dbać o nasz wspólny dom uczyli się również uczniowie klasy IV b wykonując plakaty oraz pisząc wiersze o tematyce ekologicznej. Razem z czwartoklasistami zapraszamy do rozkoszowania się poetyckim słowem na temat naszego domu, którym jest Ziemia.

   Wszyscy możemy sprawić, że nasza planeta będzie wciąż zachwycać swoimi walorami. Dbajmy o nią każdego dnia, nie tylko od Święta!

   Beata Rudzińska, Katarzyna Kobylińska, Anna Tomczak, Joanna Sątowska

  • Przedszkolaki przystąpiły do akcji „Pomoc dla Ukrainy”

   Przedszkolaki przystąpiły do akcji „Pomoc dla Ukrainy”

   24.04.2022 21:29
   Galeria zdjęć -> TUTAJ

   Jak pokazały ostatnie dwa lata pandemii, szkoła to nie tylko wiedza i nauka. Szkoła to również miejsce, gdzie uczniowie nabierają poczucia własnej wartości i dbają o właściwe relacje z innymi. W ,,Trójce” nasi uczniowie nie tylko uczą się koleżeństwa, przyjaźni, tolerancji, ale są uwrażliwiani na potrzeby innych ludzi.

   W obliczu wojny w Ukrainie dzieci z grup przedszkolnych 0,,a” i 0,,b” spontanicznie przystąpiły do akcji ,,Pomoc dla Ukrainy". Przedszkolaki z wielką dbałością o szczegóły zorganizowały słodki kiermasz. W tę wyjątkową akcję charytatywną włączyła się cała społeczność przedszkolna: dzieci, rodzice, dziadkowie i nauczyciele. Przygotowano zestawy słodkich przepysznych ciast i babeczek. Dwudniowa degustacja tych wspaniałych smakołyków zaowocowała kwotą 738 zł, co oznacza, że łącznie wsparliśmy już uchodźców z Ukrainy kwotą 4.603,18 zł.

   Dziękujemy przede wszystkim Rodzicom i Dziadkom naszych przedszkolaków za przygotowanie wybornych i apetycznych wypieków.

   Jednak największe podziękowania kierujemy do naszych najmłodszych: za otwarte serca, za ogromne zaangażowanie, za wielką dobroć.

   Brygida Dębińska i Ewa Szwarc

  • Jarmark Wielkanocny

   Jarmark Wielkanocny

   03.04.2022 19:58
   :)

   Pierwszy, zorganizowany przez Burmistrza Nidzicy Pana Jacka Kosmalę, Jarmark Wielkanocny za nami ! Informujemy, że podczas kiermaszu zebrano kwotę 14 685,20 zł.

   Dochód z jarmarku przeznaczony będzie na leczenie Marysi Łamejko, którą w imieniu wszystkich ludzi o wielkich, otwartych sercach SERDECZNIE POZDRAWIAMY.

   Zapraszamy do obejrzenia filmiku:  https://www.facebook.com/trojkanidzica

   Zdjęcia, montaż filmu: Jacek Maculewicz

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Nidzicy
   • ul. 1 Maja 42, 13-100 Nidzica
    Poland
   • (+48) 89-625-32-54
   • E-mail szkoły: sekretariat@sp3nidzica.edu.pl
   • E-mail dyrektora szkoły: dyrektor@sp3nidzica.edu.pl
   • E-mail wicedyrektora szkoły: wicedyrektor@sp3nidzica.edu.pl
   • Email administratora strony internetowej: kontakt@sp3nidzica.edu.pl
  • Logowanie