Zajęcia pozalekcyjne w Szkole Podstawowej nr 3 w Nidzicy

 

Rok szkolny 2018/2019

 

L.p.

Nazwa zajęć

Termin

Prowadzący

1.

Zajęcia dodatkowe z matematyki( praca z uczniem zdolnym do listopada 2018r.,

od listopada przygotowanie uczniów klasy 3 a G do egzaminu gimn.)

poniedziałek

g.8.00-845

B. Maculewicz-Zgorzelska

2.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu  ósmoklasisty- uczniowie klasy 8 b

Co drugi piątek

g.13.30-14.20

J. Zagożdżon

3.

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne-uczniowie klasy 2 a

poniedziałek

g.10.45-11.30

U. Sobuń

4.

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne-uczniowie klasy 2 b

środa

g.9.50-10.35

E. Szechińska

5.

Zajęcia rozwijające z historii

czwartek

g.13.30-14.30

M. Dulewicz

6.

Zajęcia wspomagające pokonywanie trudności w nauce  z historii

czwartek

g.11.45-12.30

M. Dulewicz

7.

Zajęcia rozwijające z edukacji teatralnej

W I sem.-co drugi tydzień;

w II sem.- co tydzień w piątek g.16.00

K. Kobylińska

E. Skwarska

8.

Doradztwo zawodowe dla uczniów klas III gimnazjum

wtorek g.15.15

E. Skwarska

9.

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej( kl.I ,II)

środa g.14.25

B. Kaczmarczyk

10.

Zajęcia BRD oraz pierwsza pomoc

piątek g.16.00

J. Gnidziński

11.

Zajęcia rozwijające z edukacji teatralnej

poniedziałek g.13.30

A. Gnidzińska

12.

Zajęcia rozwijające z jęz. angielskiego

środa g.14.25

E. Karolak

13.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu

(kl.8 a i 8 c)

czwartek g.16.00

piątek g. 13.30

A. Borkowska

14.

Przygotowanie do konkursów

wg potrzeb

K. Kobylińska

15.

Przygotowanie do konkursu chemicznego

czwartek g.14.20

K. Kampa

16.

Zajęcia rozwijające

„ Zostań mistrzem kodowania”

środa 11.45

E. Szwarc

17.

Przygotowanie do konkursów

wtorek g.14.25-15.10

czwartek g. 14.25-15.10

( co drugi tydzień)

B. Rudzińska

18.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu i konkursów- kl.7 b,8 a,8 c

wtorek

czwartek

g.14.25-15.10

M. Wdowiak-Lachowicz

19.

Zajęcia artystyczno-religijne

Terminy zgodne z kalendarzem

M. Świderska

20.

Zajęcia przygotowujące do konkursów i  artystyczne

Terminy zgodne z kalendarzem

B. Ruś

21.

Zajęcia wokalno - muzyczne

Cały rok

J. Maculewicz

22.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimn.

z historii kl.3 a, 3 b

sobota (10.00-12.00)

W. Tymieniecka

23.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki- kl.3 b

poniedziałek (14.20-15.10)

M. Zakrzewska

24.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu  z matematyki- kl.8 a

co drugi poniedziałek 13.30-14.20

M. Zakrzewska

25.

Zajęcia rozwijające z matematyki-kl.7 b

co drugi poniedziałek 13.30-14.20

M. Zakrzewska

26.

Zajęcia przyrodnicze-kl.8 b

środa wg potrzeb

A. Kamińska

27.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimn.-kl.3 gimn.

śr -wg potrzeb

A. Kamińska

28.

Zajęcia przygotowujące do konkursów

śr-wg potrzeb

A. Kamińska

29.

Zajęcia przygotowujące do konkursów-kl.8 i kl. 3 gimn.

Wtorek 13.30

B. Maculewicz-Zgorzelska

30.

Szkolny Klub Sportowy

Wtorek 14.20-15.20

piątek 14.20-15.20

D. Malinowska

E. Chmielewska

31.

Koło plastyczne

Poniedziałek 13.35-14.20

J. Skwarska

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa Nr 3
im. Janusza Korczaka
ul. 1-go Maja 42
13-100 Nidzica

tel. (89) 625 32 54

GODZINY PRZYJĘĆ

Sekretariat jest czynny:
poniedziałek - piątek:   0730-1530
 
Dyrektor Szkoły przyjmuje:
poniedziałek:   1300-1500
środa:              1500-1600

KOe dziennik

bip sp3