Skład Rady Rodziców

Monika Wdowiak -skarbnik

Katarzyna Karpińska -sekretarz

Andrzej Bróździński -członek

Na bieżący rok szkolny została ustalona  roczna składka na komitet w kwocie 30 PLN.

Powyższa składka jest dobrowolna, ale dzięki funduszowi RR możemy wpływać na poziom nauczania w szkole oraz przyczyniać się do tworzenia przyjaznej atmosfery.  Rada Rodziców ZS 3 wspiera działania Dyrektora oraz Grona Pedagogicznego szkoły. Pomaga w tworzeniu właściwego klimatu i warunków materialnych dla lepszego funkcjonowania szkoły. Dofinansowuje różne imprezy szkolne, wyposażenie klas, biblioteki i stołówki. Udziela pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.Na zebraniach Rady Rodziców omawiane są wszystkie istotne sprawy szkoły – od strategii szkoły poczynając, a kończąc na bieżących problemach finansowych, remontach i promowaniu szkoły w środowisku lokalnym.
Działania Rady Rodziców są możliwe dzięki poparciu i pomocy wszystkich rodziców naszej szkoły.