Kalendarz imprez i konkursów

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

Nazwa konkursu

Termin

Odpowiedzialni nauczyciele

Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej z okazji Dni Papieskich

październik 2018 r.

M.Świderska

A.Borkowska

J. Maculewicz

Konkurs kuratoryjny z mat. W gimnazjum i sp

Listopad 2018 r.

M. Zakrzewska

B. Maculewicz-Zgorzelska

J. Sobolewska

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Regionie „Moja Mała Ojczyzna”

Grudzień 2018 r.

A. Kamińska

W. Tymieniecka

D. Malinowska

B. Pietraszko

I. Brzozowska

A.Czarzasta

Matematyka w obiektywie-konkurs szkolny

Listopad 2018 r.

M. Zakrzewska

B. Maculewicz-Zgorzelska

J. Sobolewska

D. Majewski

A.Szałwińska

A. Gnidzińska

E.Szwarc

Rachmistrz matematyczny-konkurs szkolny

Luty/ marzec 2019 r.

Kangur- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

Marzec 2019 r.

Olimpus-Ogólnopolski Konkurs Matematyczny

Sesja (jesień, zima,wiosna)

Maks matematyczny-Ogólnopolski Konkurs Matematyczny

Maj 2019 r.

Ciekawostki matematyczne

Maj 2019 r.

Powiatowy Konkurs pt.

„Mądrej głowie dość dwie słowie”

Luty 2019 r.

E. Skwarska

K. Kobylińska

Gminny Konkurs

-Mega Pisanka

Marzec / kwiecień

J. Skwarska

M. Świderska

Gminny Konkurs Ortograficzny Gżegżółka

Maj 2019 r.

A. Borkowska

K.Kobylińska

A. Gnidzińska

Szkolny konkurs języka angielskiego dla uczniów klas III edukacji wczesnoszkolnej

Maj/czerwiec 2019 r.

B.Gotowecka

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

Tytuł konkursu

Termin konkursu

Osoba odpowiedzialna

Wojewódzki Konkurs Historyczny

XI 2017

W. Tymieniecka, M. Dulewicz

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Regionie

XII 2017

W. Tymieniecka, A. Kamińska

Zostań mistrzem chronologii

V 2018

W. Tymieniecka, M. Dulewicz

Szkolny Konkurs Ortograficzny „Gżegżółka”

X-IV

A.    Borkowska

Gminny Konkurs Ortograficzny „Gżegżółka”

17 V 2018

K. Kobylińska

Gminny Konkurs Ortograficzny „Minigżegżółka” kl. II i III ew.

17 V 2018

A.    Gnidzińska

Szkolny Konkurs „W świecie baśni”

II 2018

A.    Borkowska, K. Kobylińska

Ogólnopolski Konkurs „Alfik Humanistyczny”

XII 2017

A.    Borkowska, K. Kobylińska,
J. Zagożdżon

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej z okazji Dni Papieskich

23 X 2017

M. Świderska, A. Borkowska

VI Powiatowy Turniej Języka Angielskiego

V 2018

E. Karolak, M. Wdowiak – Lachowicz, M. Świderska

Ogólnopolski konkurs Olimpus – j. angielski (gim.)

I-II 2018

E. Karolak

Szkolny konkurs ekologiczny (wiedzy ekologicznej i plastyczny)

IV 2018

B.     Rudzińska, K. Kampa,
A. Kamińska, J. Skwarska

Szkolny i wojewódzki konkurs wiedzy religijnej

ustala Wydział Nauki Katolickiej w Olsztynie

B.     Ruś, M. Świderska

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

IV 2018

J. Gnidziński

Szkolny konkurs chemiczny

XI 2017

K. Kampa

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

XI 2017

E. Szwarc, D. Płoszczuk

Ogólnopolski Konkurs Historyczny Alfik

IV/V 2018

W. Tymieniecka

Ogólnopolski Konkurs Historyczny Olimpus

XI/III

M. Dulewicz

Szkolny konkurs biologiczny

XI 2017

B. Rudzińska

Powiatowa Olimpiada Promocji Zdrowego
Stylu Życia

XII 2017

B. Rudzińska

Powiatowe Zawody pierwszej pomocy przedmedycznej

V-VI 2018

B. Rudzińska

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

XI 2017

K. Kobylińska

Międzyszkolny Konkurs „Mega Pisanka”

II/III 2018

J. Skwarska, M. Świderska, B. Ruś

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Olimpus”

Sesja jesień, zima, wiosna, lato 2017/2018

B. Maculewicz-Zgorzelska,
M. Zakrzewska, D. Majewski

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangur”

III 2018

B. Maculewicz-Zgorzelska,
M. Zakrzewska, D. Majewski

Kwintet matematyczno – przyrodniczy
dla kl. 2 gim. - powiatowy

IV-V 2018

B. Maculewicz-Zgorzelska,
M. Zakrzewska

„Rachmistrz matematyczny”

III 2018

B. Maculewicz-Zgorzelska,
M. Zakrzewska, D. Majewski

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

XI 2017

B. Maculewicz-Zgorzelska,
M. Zakrzewska, D. Majewski

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

XI 2017

J. Sobolewska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

III 2018

J. Sobolewska

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Olimpus

XI 2017, I 2018, III 2018

J. Sobolewska

Szkolny konkurs j. angielskiego dla kl. IV-VII

IV 2018

E. Karolak

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa Nr 3
im. Janusza Korczaka
ul. 1-go Maja 42
13-100 Nidzica

tel. (89) 625 32 54

GODZINY PRZYJĘĆ

Sekretariat jest czynny:
poniedziałek - piątek:   0730-1530
 
Dyrektor Szkoły przyjmuje:
poniedziałek:   1300-1500
środa:              1500-1600

KOe dziennik

bip sp3