Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

25 czerwca 2019

19 czerwca 2019 roku był dniem przez wielu uczniów wyczekiwanym - rozpoczęły się upragnione wakacje. Cieszymy się z każdym z Was, kto z sukcesem skończył ten rok szkolny, a szczególnie gratulujemy wyróżnionym za  osiągnięcia i wyniki w nauce. Serdecznie gratulujemy również Rodzicom wyróżnionych uczniów.

Dla nas ten dzień był jednak przede wszystkim dniem, w którym musieliśmy pożegnać naszych gimnazjalistów i ósmoklasistów. Kochani, to Wy przez ostatnie lata budowaliście atmosferę naszej szkoły, a każdy z Was pozostawił w niej cząstkę siebie. Cząstkę, której ślad pozostanie tu na zawsze. Dziękujemy Wam za te wszystkie, wspólnie spędzone lata i życzymy, aby Wasze dalsze życie było przepełnione sukcesami i spełnianymi marzeniami. I wracajcie do nas, bo choć na balu śpiewaliśmy razem „To już minęło - ten klimat ten luz, ci wspaniali ludzie nie powrócą już”, to Wy naszych serc nigdy nie opuściliście. Dlatego wracajcie do nas jak najczęściej, bo drzwi tej szkoły zawsze będą dla Was otwarte, a my zawsze przywitamy Was z uśmiechem na twarzy i radością w sercu.

koniec roku