Prymus, Talent i Super Talent Roku

25 czerwca 2019

17 czerwca 2019 roku w hali widowiskowo-sportowej nidzickiego MOSiRu po raz kolejny zostały wręczone statuetki dla najwybitniejszych i najbardziej utalentowanych uczniów ze szkół gminy Nidzica. Na gali nie zabrakło oczywiście uczniów naszej szkoły.

Zaszczytny tytuł Prymus Roku otrzymali: Kinga Gnidzińska - I miejsce w XII edycji Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów BRD i Adrian Meredyk - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady WOS oraz Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej.

Tytuł Super Talent Roku otrzymała pierwsza w województwie i piąta w Polsce drużyna BRD w składzie: Wiktoria Wiśniewska, Kinga Gnidzińska i Michał Grzebski.

Zaszczytny tytuł Talent Roku otrzymała również nasza młodsza drużyna BRD, która idzie w ślad za starszymi kolegami (dziś są już wicemistrzami województwa): Olga Pietrowicz, Roksana Chmielińska, Aleksander Ciężki i Marcel Wiśniewski.

Za wybitne osiągnięcia sportowe statuetką Talent Roku uhonorowany został autor koszykarskich SUPERSUKCESÓW Maksymilian Tański oraz dwie drużyny koszykówki: żeńska (wicemistrzynie województwa w Street Ball) w składzie: Wiktoria Wiśniewska, Marika Owsianka, Alicja Kosobucka, Kinga Barańska i drużyna chłopców: Tymoteusz Tański, Maksymilian Tański, Szymon Prusinowski, Szymon Czyżewski, Dorian Strzelecki, Michał Grzebski, Paweł Polinkiewicz, Kacper Sinkowski, Hubert Kwiecień, Paweł Wojciechowski.

Tytuł Talent Roku za osiągnięcia sportowe otrzymała również Olga Pietrowicz - wicemistrzyni województwa w biegach przełajowych. Za osiągnięcia w naukach ścisłych statuetką Talent Roku nagrodzeni zostali tegoroczni laureaci konkursu Olimpus: Sandra Chmielińska, Kinga Renkel, Marta Kulikowska, Michał Powroźnik, Szymon Grzebski.

Wszystkim nagrodzonym, ich rodzicom i nauczycielom prowadzącym

z całego serca GRATULUJEMY !!!

prymus