Finał Powiatowy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

05 maja 2019

27 kwietnia 2019 r. nasza szkoła po raz kolejny była organizatorem i gospodarzem Finału Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, ponieważ to już 17 raz mieliśmy okazję poczuć ducha pięknej rywalizacji o zwycięstwo i dobrej zabawy. To przedsięwzięcie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia Powiatowej Komendy Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej i PCK w Nidzicy, których przedstawicielom składamy serdeczne podziękowania. Jesteśmy wdzięczni również Powiatowi Nidzickiemu, Gminie Nidzica, Bankowi Spółdzielczemu w Nidzicy oraz Panu A. Butkiewiczowi z firmy Elektro-Serwis za finansowe wsparcie i ufundowanie nagród dla uczestników turnieju. Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców naszej szkoły - to dzięki Państwu, turniej odbył się w tak pięknej, rodzinnej formule.

Oto indywidualni zwycięzcy:

w kategorii młodszej:

I miejsce - Aleksander Ciężki /SP nr 3
II miejsce - Marcel Wiśniewski / SP nr 3
III miejsce - Roksana Chmielińska / SP nr 3
IV miejsce - Olga Pietrowicz/ SP nr 3

w kategorii starszej:

I miejsce - Kinga Gnidzińska / SP nr 3
II miejsce -  Michał Grzebski / SP nr 3
III miejsce - Wiktoria Wiśniewska / SP nr 3

Drużynowo w kategorii młodszej szkół podstawowych:

I miejscezajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy

II miejscezajęła drużyna Szkoły Podstawowej w Zaborowie

Drużynowo w kategorii starszej szkół podstawowych:

I miejscezajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy

II miejsce - zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Nidzicy
- zajęła drużyna Szkoły Podstawowej w Zaborowie

Zwycięskie drużyny naszej szkoły w obydwu kategoriach od lat z olbrzymią satysfakcją i sukcesami przygotowuje Pan Jacek Gnidziński.

13 i 14 maja 2019 r. obie drużyny będą reprezentowały Powiat Nidzicki w Finale Wojewódzkim Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbędzie się w Iławie. Trzymamy kciuki.

Nauczyciele naszej szkoły zaangażowani w przedsięwzięcie: Ewa Szwarc, Agnieszka Gnidzińska, Joanna Sątowska, Paweł Jankowski, Jacek Gnidziński i Jacek Maculewicz.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom !!!

brd