Wiosna! Ach, to ty!

23 marca 2017

A więc stało się! Przyszła w pełnej krasie! WIOSNA! My- uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Nidzicy- hucznie świętowaliśmy jej nadejście. 21 marca w szkole zrobiło się naprawdę wiosennie. Tego dnia odbył się wielki konkurs na najładniejszą, najbardziej oryginalną Ekomarzannę. Musiała ona być wykonana z materiałów nadających się do recyklingu. Uczniowie wszystkich klas prezentowali swoje prace przed koleżankami, kolegami, nauczycielami i wielce szanownym jury, w skład którego weszli nauczyciele i przedstawiciele samorządu uczniowskiego szkoły podstawowej i gimnazjum.

Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

klasy 4-6 gimnazjum

I miejsce ? klasa 4b I miejsce ? klasa 1a

II miejsce ? klasa 6c II miejsce ? klasa 3c

III miejsce ? klasa 5b III miejsce ? klasa 3b

W klasach I- III edukacji wczesnoszkolnej poziom prac był tak wysoki i tak wyrównany, że jury wszystkim klasom przyznało pierwsze miejsce. Zwycięzcy w nagrodę otrzymali słodycze. Pokazom towarzyszyły popisy wokalne, recytatorskie i taneczne.

Wszyscy uczniowie wykazali się ogromną wyobraźnia twórczą i niezwykłym zmysłem artystycznym. Impreza ta zintegrowała społeczność szkolną, wytworzyła poczucie wspólnoty, ale przede wszystkim była świetną zabawą. Jesteśmy pewni, że teraz wiosna na pewno zagości u nas na stałe aż do lata.